Wywiady

Zakładając stronę nie pomyślałbym, że będzie mi mało, ale tak się stało.

Od dłuższego czasu kminiłem w jakim kierunku mogę poszerzyć działalność mojego portalu i podjąłem ku temu pewne kroki.
Wpadłem na pomysł spróbowania swoich sił jako reporter i porozmawiania z artystami, o których dotychczas wyłącznie pisałem.

 

 

 

Dzięki pomocy wytwórni, z którymi współpracuję jak i dzięki swojemu urokowi osobistemu – nie no beka – mogę z dumą powiedzieć – MAM TO!

 

 


Sporo jest stron, gdzie znajdziesz wywiady i to zaraz po premierze nowych albumów, ale ja jestem trochę jak żółw. Powoli, ale konsekwentnie do celu.
Żeby się wyróżnić na tle portali rapowych czy około rapowych postanowiłem każdego z zaproszonych rozmówców potraktować indywidualnie, dostosowując pytania do danej osoby i nie ograniczać się wyłącznie do muzyki.
Momentami zadanie mnie przerastało i niezliczoną ilość razy pytania lądowały w koszu, ale upór maniaka wygrał czego efektem jest nowa zakładka na stronie.
Wywiady nie będą pojawiały się tak regularnie jak recenzje, a raczej jako niespodziewany projekt.
W duchu liczę na to, że wraz z upływem czasu o stronie zrobi się ciut głośniej, a nowe wywiady będą pojawiały się wraz z recenzjami albumów.
Czy jestem zadowolony z realizacji „marzenia”? Jasne, aczkolwiek mam świadomość, że do poziomu godnego polecenia materiału i podesłania go dalej jeszcze długa droga.
Pamiętaj.
Wszystko jest do zrobienia, a ogranicza nas tylko czas…

 

Nie przedłużając zapraszam Cię do zapoznania z nowościami na mojej stronie!

Bonson
Słoń wywiad(www.nakompaktach.pl) WSRH Słoń Brain Dead Familia
Słoń
Oliver Olson(www.nakompaktach.pl) wywiad
Oliver Olson